дивись.info

У суботу учасники фестивалю «Галицькі самоцвіти» молитимуться за Україну (фото)

У суботу учасники фестивалю «Галицькі самоцвіти» молитимуться за Україну (фото)

З 26 до 28 березня Львів приймає Всеукраїнський вокально-інструментальний фестиваль «Галицькі самоцвіти», який проходитиме у Будинку органної та камерної музики, а також у Львівському державному Палаці естетичного виховання учнівської молоді. На Фестивалі очікують учасників з усієї України. 28 березня усіх охочих запрошують долучитись до виконання Молитви за Україну «Боже, великий, єдиний», яка відбудеться о 10.00 на площі Ринок. Разом з учасниками фестивалю Молитву виконуватиме муніципальний хор «Гомін», повідомили у прес-службі ЛМР.

Програма Фестивалю «Галицькі самоцвіти»

27.03.15, п’ятниця

Конкурсний день

Інструментальний жанр — Будинок органної та камерної музики, вул. Степана Бандери, 8.

Вокальний жанр (народний, академічний спів) — Будинок органної та камерної музики,  вул. Степана Бандери, 8.

Вокальний жанр (естрадний спів) — Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді , пл. Петрушевича, 2.

28.03.15, субота

Співочий захід, майстер-класи, Гала-концерт, нагородження.

10.00 – Співочий захід. Місце проведення – пл. Ринок. Виконання Молитви за Україну «Боже, великий, єдиний», музика Миколи Лисенка, слова Олександра Кониського. Виконує Львівський муніципальний хор «Гомін» та учасники фестивалю.

12.00-14.00 – майстер-класи:

Естрадний спів – Софія Федина, українська співачка, лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів, голос львівського Євромайдану.

Народні інструменти – Любомир Кушлик, музикознавець та відомий львівський фольклорист. Будуть представленні з демонстрацією їх звучання українські народні музичні інструменти: трембіта, різновид сопілок, теленки, дримби, окарини, цимбали та інші музичні інструменти. Учасники зможуть за 2 хв опанувати деякі інструменти, організувавши імпровізаційний оркестр.

16.00-19.00 – Гала-концерт, урочиста частина та нагородження.

BUKLET_lyce BUKLET_seredyna

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.