дивись.info

Цьогоріч на Львівщині 20 дітям-сиротам придбають житло

Цьогоріч на Львівщині 20 дітям-сиротам придбають житло

На 2015 рік в обласному бюджеті передбачено 1700,0 тис. грн. для забезпечення житлом близько 20 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Про це йшлося 25 березня під час засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області, повідомила Дивись. Інфо прес-служба ЛОДА.

Як зазначив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської ОДА Володимир Лаврін, купувати житло для таких дітей , будуть в межах Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області на 2013 – 2015 роки.

Під час наради розглянули пропозиції щодо придбання або реконструкції житла для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та заслухали представників районів області.

Начальник служби у справах дітей Володимир Лис повідомив, що у Старосамбірському районі планують придбати житло для трьох, а у Кам’янка-Бузькому районі  – для двох дітей-сиріт.

У Буському району у с. Хватів хочуть реконструювати будівлю колишньої початкової школи під 2-х квартирний житловий будинок для дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку та потребують житла.

Придбати житло для чотирьох дітей-сиріт та реконструювати для однієї дитини та однієї особи з числа дітей-сиріт передбачається  у Перемишлянському районі, а у Золочівському районі – для дитини, позбавленої батьківського піклування – одинокої матері, що виховує двох малолітніх дітей.

Підсумовуючи роботу засідання комісії, Володимир Лаврін рекомендував представникам райдержадміністрацій підготувати необхідні документи на підтвердження права власності на житло, а управлінням облдержадміністрації документи для розгляду даного питання на сесії Львівської обласної ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.