дивись.info

Від завтра на вул. Промисловій ремонтуватимуть та частково мінятимуть колектор

Від завтра на вул. Промисловій ремонтуватимуть та частково мінятимуть колектор

Як розповів головний інженер підрядної компанії «Онур» Олександр Добоні, на сьогодні на вул.Промисловій ще тривають демонтажні роботи, а вже від завтра ремонтники планують розпочати по відновленню каналізаційного колектора.

«Вже демонтовано трамвайні рейки, зараз проводиться демонтаж існуючої щебеневої основи. А завтра розпочнемо роботи по каналізаційному колектору та по дощоприймальній системі. Колектор буде відремонтовано, а на окремих ділянках замінено на новий», – розповів Олександр Добоні.

Нагадаємо, 12 березня на ремонт закрили частину вул.Промислової на ділянці від вул.Волинської до вул.Хмельницького. Далі на ремонт закриють і вул.Хмельницького на ділянці від вул.Донецької до вул.Гайдамацької, а згодом – і вул.Гайдамацьку. Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1,5 км. Буде виконано весь комплекс робіт: заміна інженерних мереж, трамвайних колій, дорожнього покриття, тротуарів, зовнішнього освітлення тощо.

Вулицю ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

Нагадаємо, у зв’язку з ремонтними роботами трамваї №6 курсують за зміненим маршрутом по таких вулицях: Чернівецька – Городоцька – Б.Хмельницького – Замарстинівська – Торф’яна.

Львівська міська рада просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням ремонтних робіт.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.