дивись.info

Завтра Львів прийматиме вже сьомий Аутсорсинговий форум

28 березня Львів збере близько 250 власників аутсорсингових компаній, ТОП-менеджерів та фрілансерів з усієї України на конференції International Outsourcing Forum VІI. Захід відбудеться в готелі «Дністер», що на вул. Матейка, 6. Початок – о 10.00 год., повідомила прес-служба ЛМР

Lviv International Outsourcing Forum – це цикл щорічних конференцій із 6-річною історією, які завжди збирали активну частину індустрії аутсорсингу в Україні, а також слугували майданчиком для обміну досвідом та обговорення складних питань.

Як результат участі в попередніх конференціях, учасники відзначають збільшення кількості працівників у своїх компаніях, угоди щодо M&A, удосконалення власної організаційної структури та створення або вдосконалення стратегії розвитку компанії.

Конференція проходитиме в три потоки:

  • Outsourcing Business – розширення бізнесу, відкриття закордонних філій, вибудовування стратегії в умовах війни;
  • Small-Medium Outsourcing – юридичні аспекти роботи компанії в міжнародному середовищі, правові відносини між компанією та працівниками, оптимізація витрат;
  • Management in Outsourcing – формування кадрів, HR в IT, тренінгові центри.

Зареєструватись можна за посиланням: http://liof.org/#registrations

Кожен з учасників матиме можливість здійснювати переходи між потоками, отримуючи максимальну користь від участі, а також добре провести час в компанії однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми – представниками своєї сфери.

Додаткову інформацію, архів попередніх конференцій, відео та фотографії можна переглянути на сайті www.liof.org.

Контактна інформація: [email protected]; тел.:+38(095) 530 60 70.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.