дивись.info

У Львові пройде акція “Година землі”

У Львові пройде акція “Година землі”

Львів’ян та гостей міста запрошують долучитись до акції «Година землі». Завтра, 28 березня, о 20.30 год у Львівській свічковій мануфактурі  (пл. Музейна, 1) на одну годину вимкнуть електричні прилади, освітивши площу Музейну свічками, таким чином висловлюючи турботу про майбутнє планети. Крім того, наукові співробітники Астрономічної обсерваторії ЛНУ імені Івана Франка Степан Апуневич та Ігор Підстригач здійснять незабутню «подорож» по зоряному небу.

З 20.30 до 21.30 год усіх, хто приєднається до акції «Година Землі» на терасі Львівської свічкової мануфактури, пригощатимуть запашним чаєм, а також запропонують поспостерігати за зорями та планетами у телескоп.

«Під кінець березня добре видно Венеру, Юпітер та Місяць. Будемо сподіватись на хорошу погоду, щоб подивитися на ці небесні тіла у телескоп», – розповів Степан Апуневич.

У разі якщо погода не сприятиме і буде велика хмарність, науковці обіцяють спроектувати зоряне небо у реальному часі за допомогою спеціальної програми. Тобто, в будь-якому випадку, зорі будуть.

Організатори заходу закликають львів’ян віддати свій голос за планету Земля – вимкнувши світло лише на одну годину. Львівська Свічкова мануфактура запрошує всіх громадян приєднатися в суботу до акції «Година Землі».

Зазначимо, Година Землі була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія) у 2007 році, і перетворилась на всесвітню екологічну ініціативу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.