дивись.info

У Львові стартує художній пленер «Lviv Seasons»

В неділю, 29 березня, у Львові на пл. Ринок (поблизу фонтану Нептуна) відбудеться перший етап пленеру «Lviv Seasons», метою якого є залучення та мотивація творчої молоді до активної участі в мистецькому процесі та створенні культурного середовища в різних локаціях Львова. Протягом чотирьох годин художники малюватимуть пейзажі на очах львів’ян та змагатимуться за грошові призи, а до кінця дня на площі діятиме виставка художніх робіт, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛМР.

«Пленер LS» полягає у залученні молоді до розвитку львівського мистецького процесу початку ХХІ ст. При цьому вуличний простір міста використовується як експозиційна площа для мистецьких творів, так як експозиція виставки творів учасників пленеру формується безпосередньо на вулиці. Таким чином значна кількість жителів та гостей міста Львова безпосередньо контактують із творами мистецтва, а також беруть участь в оцінюванні цих творів та визначенні переможців конкурсу. Налагоджується зв’язок між споживачами творів мистецтва та їх авторами для можливої майбутньої співпраці», – розповідає координатор проекту Іван Білан.

У планах організаторів проведення ще трьох таких пленерів цьогоріч у різні пори року, а також організація звітної виставки кращих робіт учасників.

Охочих запрошують до участі у заході.

Реєстрація учасників розпочнеться безпосередньо в день проведення пленеру о 9.00 год., а о 17.00 год відбудеться підбиття результатів та нагородження переможців й учасників. Роботи оцінюватимуть перехожі шляхом голосування.

Захід проводиться за ініціативи ЛОМГО «Молодь За Зміни» та за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР, ЛОМО ВМГО «Батьківщина молода» та ГО «Текстура».

Координатор проекту: Іван Білан (тел. 098-976-68-17).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.