дивись.info

У Львові в рамках Фестивалю Писанок презентують триметрову арт-писанку

У Львові в рамках Фестивалю Писанок презентують триметрову арт-писанку

Уже традиційно в рамках відзначення Великодня у Львові відбувається Фестиваль Писанок. З 3 по 19 квітня на пл. Музейній (біля Домініканського собору) просто неба відкриють Галерею писанок, де презентують понад півсотні півметрових авторських писанок. Родзинкою Галереї стане триметрова писанка із використанням елементів художнього ткацтва та дерев’яних символів із етнічними мотивами.

До створення рекордної фестивальної писанки долучиться Львівська дитяча школа народних мистецтв (під керівництвом мисткині Лілеї Квасниці) та відомий художник Уляна Нищук-Борисяк.

«Минулого року наші учні до Фестивалю Писанок уперше створили ткану писанку. Це дуже цікавий проект. На цей раз ми створимо мистецьку писанку, яка складатиметься із тканих та дерев’яних елементів з використанням писанкової символіки. Це буде арт-об’єкт як символ вічних християнських цінностей: любові, краси, радості, сонця та миру, якого ми зараз дуже потребуємо», – розповідає мисткиня Лілея Квасниця.

Спеціально до арт-писанки Уляна Нищук-Борисяк виготовить унікальні дерев’яні символи з етнічними мотивами.

«Я дуже рада, що беру участь у створенні найбільшого Великоднього символу у Львові. Ми станемо першими, хто спробує створити писанку із дерев’яними символами та тканими елементами», – додає художниця Уляна Нищук-Борисяк.

Щороку організатори Фестивалю Писанок долучають нових митців: як аматорів, так і майстрів своєї справи. Тож цьогоріч у Галереї писанок можна буде побачити великодні символи від Львівської бізнес-школи УКУ, Навчально-реабілітаційного центру «Джерело», Студії образотворчого мистецтва «СОМ», УДЮМКів міста Львова, Львівської допомоги переселенцям з Криму «Крим-SOS», а також митців Євгенії Рябчук, Оксани Андрущенко та інших.

У Галереї писанок, поряд із експозицією, діятиме і Великодня арт-майстерня. Усі охочі дорослі і діти зможуть взяти участь у майстер-класах із створення свічок-писанок.

У рамках Фестивалю Писанок діє благодійний проект «Добра Справа». Цьогоріч організатори збиратимуть кошти на обладнання палати кардіологічного профілю в І дитячому відділенні ЛОДКЛ ОХМАТДИТ.

Організатор: компанія «ДікАрт». Сайт фестивалю: www.easter.lviv.ua.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.