дивись.info

Аеропорт «Львів» вдруге приймав Lviv Fashion Week

28 та 29 березня Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького уже вдруге перетворився на осередок моди у Західному регіоні – тут відбувся ХV Lviv Fashion Week. Нові колекції одягу, сучасні віяння стилю, талановиті дизайнери, моделі та непересічні гості наповнили стіни Терміналу А особливою атмосферою свята та краси, повідомили у прес-службі ЛМР.

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького – летовище, яке, окрім основної діяльності, може похвалитися також і кількістю проведених соціокультурних та професійних заходів.

«Нам надзвичайно приємно, що вже вдруге Lviv Fashion Week обрав своєю основною локацією саме Міжнародний аеропорт «Львів». Ми і надалі маємо намір не зупинятися на досягнутому та йти в ногу з тенденціями провідних європейських аеропортів щодо розвитку неавіаційної діяльності», – відзначив В’ячеслав Чеглатонєв, виконавчий директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

«Унікальне місце розташування та сучасна розвинена інфраструктура нового Терміналу А дозволяють нам проводити Lviv Fashion Week у аеропорту «Львів» на якісно-високому рівні. Нам надзвичайно приємно працювати з його командою професіоналів. Зважаючи на досвід минулого року, можемо бути впевнені в успішності цьогорічного проекту», – додав Петро Нестеренко-Ланько, голова правління ЛОГО «Львівські сезони моди».

Нагадаємо, ХV-й Lviv Fashion Week спрямовано на підтримку українських дизайнерів, нових якісних ідей та проектів. Незважаючи на непрості політичні та економічні умови і ведення військових дій на території України, організатори спільно з керівництвом Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького прийняли рішення проводити Тиждень моди, не залишаючись осторонь загальної ситуації та долучаючись до проекту благодійного фонду «Я не один», спрямованого на допомогу пораненим українським військовим.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.