дивись.info

Руслана звернулася до влади зі сцени дніпропетровського Майдану (відео)

Руслана звернулася до влади зі сцени дніпропетровського Майдану (відео)

Співачка та громадська діячка Руслана приїхала до Дніпропетровську на мітинг за Єдність України, щоб підтримати тисячі людей у їх бажанні миру та єдності.

Зі сцени дніпропетровського Майдану Руслана звернулася до діючої влади України: «Хочете встановити порядок – почніть з себе! Ви зможете встановите правила гри лише тоді, коли самі будете готові грати за цими правилами. Ви встановите справедливість у країні лише за умови, що самі продемонструєте чесність! Якщо йдете у владу – відмовляйтеся від бізнесу! Якщо ж не готові відмовитися від бізнесу – ідіть геть з влади! Не вважайте себе розумнішими за інших: і брехню, і корупцію видно неозброєним оком. Хотіла би зробити навіть не попередження, а швидше сказати істину: дайте суспільству зробити справжню Україну, заради якої сьогодні гинуть люди. Станете на шляху – буде новий Майдан! А нам, люди, – максимальної Єдності!».

«Я не могла не приїхати у Дніпро. Я дуже скучила і це від щирого серця. Міцнішого за Дніпро нічого не було. Дніпро врятував Україну – і всі це знають. Вважаю цей момент історичним і переламним. Я хочу, щоби Дніпро знав, що біля них завжди буде львів’янка Руслана», – розповіла про поїздку на своїй сторінці у фейсбуці співачка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.