дивись.info

Сьогодні у каплиці ЛМР – передвеликодня духовна зустріч з владикою Філаретом (Кучеровим)

Сьогодні у каплиці ЛМР – передвеликодня духовна зустріч з владикою Філаретом (Кучеровим)

Сьогодні, 2 квітня, о 17.00 год. у каплиці Львівської міської ради відбудеться зустріч з владикою Філаретом (Кучеровим), єпископом Львівським і Галицьким УПЦ. Тема зустрічі – «Хресний шлях, страждання, смерть і воскресіння Спасителя у житті християнина», повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛМР.

Це вже п’ята і завершальна духовна зустріч під час Великого посту, яку проводять в рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова».

Учасники зможуть обговорити актуальні проблеми, які виникають, зокрема, під час цьогорічного Великого посту, оскільки наша держава переживає важкі моменти своєї історії, коли питання страждання і смерті постають щодня. Але разом з тим маємо готуватися і очікувати Воскресіння.

Організатори щотижня впродовж Великого посту запрошують духовенство міста різних конфесій для проведення спільних реколекційних бесід.

Нагадаємо, розпочав цикл духовних зустрічей митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій (Рудюк), разом з яким учасники заходу роздумували над питаннями служіння одні одним, відповідальності та прощення. Другу зустріч провів о. Андрій Сокальчук на тему «Милосердя і милостиня як засоби спасіння душі». На третю зустріч завітав о. Олександр Кусий і зосередився на темі «Покаяння». Четверта зустріч відбулась за участі владики Венедикта (Алексійчука), учасники обговорювали питання праці над собою, війну на Сході нашої країни та необхідність змінити самих себе.

Запрошуємо усіх охочих до спілкування, щоб разом належно духовно підготуватися до Великодня.

Джерело: velychlviv.com.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.