дивись.info

ЛОДА підтримуватиме місцевих товаровиробників промислової продукції (фото)

ЛОДА підтримуватиме місцевих товаровиробників промислової продукції (фото)

Пріоритетами у промисловості Львівської області є розвиток індустріальних парків, кластерів, залучення ширшого кола підприємств військово-промислового спрямування для забезпечення потреб збройних сил України. Про це доповів виконувач обов’язків першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський під час розширеної наради з керівництвом комітету з питань промислової політики та підприємництва, з питань бюджету  Верховної Ради та представників промислових підприємств Львівщини, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОДА.

За словами Ростислава Замлинського, в області створено низку кластерів, що успішно діють. Ідеться про кластер інформаційних технологій і бізнес-послуг, кластер деревообробки та меблевого виробництва, а також туристичний кластер.

“У 2014 році створені та динамічно розвиваються кластер будівельної індустрії та кластер механічної обробки. Працюємо також над створенням у перспективі кластерів легкої промисловості, поліграфії, енергозбереження і відновлювальних джерел енергії”, – додав Ростислав Замлинський.

Натомість голова Львівської ОДА Олег Синютка підкреслив, що в умовах залучення кредитних коштів міжнародних фондів особливо актуальним є відродження промислової політики як складової регіональної економічної політики.

“Необхідно підтримати вітчизняного виробника шляхом маркування української продукції на споживчому ринку. А також встановити диференційований підхід до місцевих товаровиробників промислової продукції під час проведення тендерів”, – наголосив Олег Синютка.

DSC_2457 DSC_2465

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.