дивись.info

Унікальний з’їзд молоді відбудеться у Львові

У липні цього року тисячі молодих людей з’їдуться до Львова на всеукраїнський з’їзд молоді «Вітер На-Дії». З’їзд триватиме 4 дні та збере молодих людей, які прагнуть духовного та особистісного розвитку з усієї України та з-закордону. Подію, яка відбудеться 23-26 липня 2015 року, організовує Комісія у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви. З’їзд стане одним із кроків у підготовці до Всесвітнього дня молоді, що відбудеться у 2016 році у Кракові, повідомили Дивись Інфо у прес-службі ЛМР.

Всеукраїнський з’їзд «Вітер На-Дії» відбудеться в Україні вже вдруге. Цього року організатори очікують більше трьох тисяч учасників. Молоді люди, які приїдуть з різних регіонів, житимуть у львівських сім’ях та у спеціальному містечку «Вітру На-Дії». Їх прийматимуть найактивніші парафії УГКЦ Львова.

4-денна програма дозволить молоді познайомитися зі Львовом, взяти участь у концертах сучасної молодіжної християнської музики, навчитися нових навиків під час тренінгів та майстер-класів, а також проявити свої таланти.

Під час з’їзду працюватимуть різноманітні майстерні, де можна буде вчитися виготовляти вироби власними руками. Також працюватиме Відкритий університет з цікавими спікерами, відбуватимуться ігри та конкурси.

«Ідея є в тому, щоби дати можливість молоді зустрітися. Хтось вдома, хтось на парафії, але ми всі варимося в своєму колі, і дуже рідко виходимо назовні, а тут є нагода поспілкуватися, познайомитися. Це унікальна подія, яка може для багатьох стати визначальною, підказати подальший шлях», – розповідає голова комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк.

Вже незабаром буде відкрита рання реєстрація на участь у з’їзді.

Всеукраїнський з’їзд молоді “Вітер На-Дії – це з’їзд Вільних, Ініціативних, Творчих, Енергійних, Радісних молодих людей, які через свої вчинки любові запалюють серця інших надією! “Вітер На-Дії” – головна подія літа для молоді, яка прагне розвитку, подія, яка допоможе визначитись, куди йти далі, допоможе знайти нових друзів. “Вітер На-Дії” – це унікальний майданчик духовного розвитку для кожного. “Вітер На-Дії” може змінити тебе!

Як відбувався «Вітер На-Дії» минулого року дивіться тут

Деталі: с. Оксана Пелех, о.Ростислав Пендюк 096 466 99 85.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.