дивись.info

Біля театру Курбаса у Львові облаштують пішохідну зону (візуалізація, відео)

Біля театру Курбаса у Львові облаштують пішохідну зону (візуалізація, відео)

Незабаром вул. Леся Курбаса у Львові стане пішохідною зоною. Наразі тут тривають ремонтні роботи, але їх планують завершити вже до початку травня. Про це сьогодні, 6 квітня, під час брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, інформує кореспондент Дивись.Інфо.

Тут висадять дерева, з’являться лавочки для відпочиваючих, старе асфальтове покриття замінять на штучну бруківку. Також вулиця матиме підсвітку зі землі, для цього вже проклали кабелі та футляри.

«Є в нас прекрасний театр Леся Курбаса, але вулиця, чесно кажучи, не відповідала його імені. Тому прийняли рішення зробити повну реконструкцію цієї вулиці. Але зробити її не для машин, а для пішоходів, велосипедистів», – розповів мер. Утім, за його словами, автівки все одно зможуть сюди заїхати в разі такої потреби.

Андрій Садовий зауважив, що місто інвестує в реконструкцію 500 тис. грн. «До фінансування долучається ресторан “Прага”, який бере на себе освітлення вулиці, а також компанія «Онур», що виготовить бетонні лавочки. Надіємося, що й інші заклади приєднаються в процесі, бо цьому всьому треба дати красиве життя…», – зазначив він.

Міський голова наголосив, що все на вулиці має бути витримано в певному стилі, це стосується і літніх майданчиків, які незабаром з’являться: «Дуже важливо, коли тут з’являться літні майданчики та тераси, щоби вони відповідали здоровому глузду, не мали видимої реклами, зокрема, пивних брендів, все має бути витримано в білому кольорі. Це одна з умов, яку Галицька районна адміністрація має чітко поставити всім людям, які тут працюють».

Своєю чергою працівник департаменту розвитку Олександр Шутюк розповів про концепцію проекту реконструкції вулиці: «Ми хотіли змінити філософію цієї вулиці, щоби це був простір для життя людей, а не просто місце для паркування. Перед цим, вона була практично вся захаращена машинами. Окрім того, щоб перейтися з пункту А в пункт В, нічого було тут робити…».

За його словами, на вулиці залишать місце для парковки та проїзду (для машин «швидкої допомоги» тощо). «Вона не перекривається абсолютно, втім не є для руху транспорту, це пішохідна зона», – пояснив Олександр Шутюк.

150 151 152 153 154 155 156 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.