Гульоватий завершив виступи на Дефлімпійських іграх 2015 року

В період із 28 березня до 5 квітня 2015 року в містах Ханти-Мансійськ та Магнітогорськ (Російська Федерація) відбулися 18-ті зимові Дефлімпійські ігри, повідомила Дивись. Інфо Оксана Вацеба.

Дефлімпійська збірна команда України, в активі якої 5 срібних та 3 бронзові медалі, посіла 10 загальнокомандне місце.

Успішно на цих найпрестижніших світових змаганнях серед спортсменів з вадами слуху виступив представник «Інваспорту» Львівщини Ярослав Гульоватий. У своїй кваліфікаційній категорії, в якій змагалось 22 спортсмени із 11 країн світу, Я. Гуловатий посів 5 місце у скіатлоні на дистанції 20 км, виборов 7 місце у лижному спринті та 8 місце у лижному масстарті на дистанції 15 км.

Довідково.

Гульоватий Ярослав Ігорович. Народився 5 квітня 1993 року в селі Скнилів Пустомитівського району Львівської обл.

Кандидат у майстри спорту з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху. Багаторазовий призер чемпіонатів та кубків України. Член дефлімпійської збірної команди України з лижних перегонів.