дивись.info

На Львівщині розпочинається облаштування дитячих ігрових майданчиків

На Львівщині розпочинається облаштування дитячих ігрових майданчиків

З метою облаштування дитячих ігрових майданчиків у сільській місцевості області, керуючись Державною цільовою програмою розвитку села на період до 2015 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007р. № 1158, відповідно до п.16 ч.1 ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму, Львівська обласна рада 17 березня 2015 року на ХХХІІІ сесії VІ скликання рішенням №1328 затвердила Програму облаштування дитячих ігрових майданчиків у сільській місцевості Львівської області на 2015 рік, повідомила Дивись. Інфо Оксана Вацеба.

Мета Програми – забезпечити дітям та їхнім батькам можливість змістовного й активного дозвілля шляхом облаштування дитячих ігрових майданчиків у сільських населених пунктах Львівської області.

Видатки, пов’язані з облаштуванням дитячих ігрових майданчиків, здійснюватимуться за рахунок коштів обласного бюджету та бюджетів територіальних громад, коштів підприємств, а також добровільних внесків юридичних осіб і фізичних осіб, коштів батьків та інших джерел, не заборонених законодавством.

На обласному рівні реалізацією Програми займається управління молоді та спорту облдержадміністрації.

На місцевому рівні реалізацію Програми здійснюють районні державні адміністрації, територіальні громади.

Упродовж 2015 року в кожному районі області буде встановлено дитячий ігровий майданчик, доступний в т.ч. й для дітей з інвалідністю, місце розташування яких визначено спільним рішенням управління молоді та спорту облдержадміністрації, відповідними райдержадміністраціями, виконавчими комітетами, сільськими та селищними радами за умови співфінансування їх облаштування з відповідних місцевих бюджетів.

На реалізацію Програми у 2015 році в обласному бюджеті передбачено 500 тисяч гривень, за які планується облаштувати дитячі ігрові майданчики у таких селах Львівщини:

 

Район Кількість майданчиків Місце

встановлення

Бродівський 1 с. Пониковиця
Буський 1 с. Ожидів
Городоцький 1 с. Суховоля
Дрогобицький 1 смт Підбуж
Жидачівський 1 с. Дуліби
Жовківський 1 с. Смереків
Золочівський 1 с. Єлиховичі
Кам’янсько-Бузький 1 с. Жовтанці
Миколаївський 1 с. Крупське
Мостиський 1 с. Гусаків
Перемишлянський 1 с. Борщів
Пустомитівський 1 с. Містки
Радехівський 1 с. Новий Витків
Самбірський 1 с. Ралівка
Сколівський 1 с. Труханів
Сокальський 1 с. Волсвин
Старосамбірський 1 с. Страшевичі
Стрийський 1 с. Верчани
Турківський 1 с. Нижнє Висоцьке
Яворівський 1 с. Старичі
Всього: 20  

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.