дивись.info

9 квітня на ремонт закривають частину вул. Б.Хмельницького

9 квітня на ремонт закривають частину вул. Б.Хмельницького

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», з 9 квітня на ремонт закривають частину вул. Б.Хмельницького на ділянці від вул. Волинської до вул. Я.Остряниці, повідомили Дивись.Інфо у прес-службі ЛМР

За словами директора ЛКП «Львівавтодор» Олега Берези, орієнтовно через два тижні на ремонт закриють наступну ділянку вул. Б.Хмельницького на відтинку від вул. Я.Остряниці до вул. Гайдамацької.

Як поінформував заступник начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Ігор Собенко, у зв’язку з ремонтними роботами буде внесено зміни у рух міських автобусів №9 та №25. Так, з 9 квітня автобуси цих маршрутів оминатимуть закриту ділянку дороги по пр. Чорновола та вул. Липинського.

Нагадаємо, 12 березня на ремонт закрили частину вул. Промислової на ділянці від вул. Волинської до вул. Б.Хмельницького. Далі ремонтуватимуть вул. Хмельницького на ділянці від вул. Волинської до вул. Гайдамацької і вул. Гайдамацьку. Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1,5 км. Буде виконано весь комплекс робіт: заміна інженерних мереж, трамвайних колій, дорожнього покриття, тротуарів, зовнішнього освітлення тощо.

Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

Нагадаємо, у зв’язку з ремонтними роботами трамваї №6 курсують за зміненим маршрутом по таких вулицях: Чернівецька – Городоцька – Б.Хмельницького – Замарстинівська – Торф’яна.

Львівська міська рада просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням ремонтних робіт.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.