дивись.info

Депутати просять гроші у Міністерства фінансів для аеропорту «Львів»

Депутати просять гроші у Міністерства фінансів для аеропорту «Львів»

Комітет з питань транспорту звертається до Мінфіну з проханням виділити кошти аеропорту Львова для можливості приймати трансатлантичні рейси. Про це у четвер, 9 квітня, під час брифінгу в Верховній Раді України заявив народний депутат-«ударівець», голова комітету ВР з питань транспорту Ярослав Дубневич.

Дубневич нагадав, що після зняття обмеження на відкриття рейсів до Львова в рамках проекту «Відкрите небо», міжнародні авіаперевізники, в тому числі й лоукостери, матимуть можливість підписувати двосторонні угоди на користування послугами ДП «Аеропорт Львів ім. Данила Галицького».

«За інформацією, яка була надана комітету, Державіаслужба вже розіслала листи в країни, які мають з Україною двосторонні угоди, і повідомила, що зняті всі перестороги і «відкрите» небо над аеропортом Львів», – сказав Дубневич.

Депутат додав, що такою є формальна процедура, якої необхідно дотримуватись для того, щоб залучати нові авіакомпанії та збільшити кількість рейсів, котрі здійснюватимуться в Міжнародний аеропорт «Львів».

«Ми чітко усвідомлюємо, що для повноцінної роботи аеропорту «Львів» як міжнародного авіахабу, нам необхідно завершення робіт з продовження злітної смуги. На жаль, держава не впоралася із цим завданням під час проведення Євро 2012 у повному обсязі, проте ми наполягатимемо, що у бюджеті були закладені гроші на завершення злітно-посадкової смуги, котра б могла приймати трансатлантичні аеробуси. У цьому питанні ми також маємо розуміння профільного міністерства і ми розраховуємо, що уряд в цілому не залишиться байдужим до вирішення цієї проблеми», – підкреслив Ярослав Дубневич.

Прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.