дивись.info

На Великодньому ярмарку розпочалася «Весна у віршах»

Ярмаркова алея проспекту Свободи отримала весняне звучання. З 4 квітня до 10 травня на Великодньому Ярмарку звучатиме сучасна українська поезія у виконанні відомих людей зі Львова та інших міст України, повідомили у прес-службі ЛМР.

«Почути поезію наших сучасників можна на Великодньому Ярмарку у Львові. Це проект #ВеснауВіршах – соціальна ініціатива співачки Наталки Карпи, покликана популяризувати творчість сучасних українських поетів. Артистка залучає з одного боку поетів, а з іншого – співаків, музикантів, видавців, дизайнерів, радіо- і телеведучих, інших відомих особистостей з царини культури та громадських діячів, які виконують вірші.

На участь у проекті вже погодились дизайнери Оленка Даць та Оксана Караванська, виконавці Марічка Бурмака, Славко Нудик (Пікардійська Терція), Павло Табаков, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Світлана Тарабарова, групи «Шоколадка» та «Glamberry», Владіслав Левицький, МІЯ, Захар Клименко, радіоведучі Влодко Лучишин, Діанка Гайворонюк та Андрій Чемес, телеведучі Параска Дворянин та Соломія Вітвіцька, видавці Віталій Новосад та Емілія Худа-Завадовська, ресторатор Діма Борісов та інші. Список друзів проекту постійно доповнюється.

Команда поетів також щодень стає більша – на Великодньому Ярмарку лунатимуть вірші Юрія Синенького, Володимира Бєглова, Мар’яни Савки, Леоніда Мартинчика, Олесі Садової, Інги Вишневської, Льоши Донцова, Любові Якимчук, Григорія Семенчука, Остапа Сливинського, Валентини Петрів, Володимира Андрєєва, Лесі Горготи, Марії Скочеліс, Мар’яни Максим’як, Маріанни Горбань (Marho) та інших», – розповіли організатори.

«У пошуках текстів українською мовою для пісень, я вирішила заглянути на форуми українських сучасних поетів. І загубилась там на кілька днів! Я не могла начитатись, стільки цікавих думок, бачень, незрозуміла, часами, філософія, але від того ще більша загадковість. Я захотіла, щоб інші теж могли відчути себе з тими ж крилами, адже Львів – місто натхнення, і тут можна літати. Так з’явилась ідея! З підбором поетів та віршів мені на початку допомогла Мар’яна Савка – поетеса, співзасновниця «Видавництва Старого Лева», а з читцями – телефонна книга. І знаєте, всі кому розповідала і запрошувала взяти участь, погоджувались, що проект на часі і потрібен, адже, якщо про українських письменників зараз багато говорять, то поети залишаються в тіні. Вдячна усім за участь та просто сприяння. Українська поезія варта того, щоб бути почутою і стати улюбленою»,говорить українська співачка Наталка Карпа.

Кожен охочий поет може долучитися до проекту #ВеснауВіршах, надіславши свої твори на e-mail: [email protected].

Саундпродюсером проекту #ВеснауВіршах є музикант Євген Карвацький. Запис відбувається на студії KARPARATION.

Нагадаємо, у Страсний тиждень на Різдвяному Ярмарку не вмикають музику та не продають слабоалкогольних напоїв.

Довідка

#ВеснауВіршах у мережі Facebook: www.facebook.com/VesnauVirshah

Контактна особа: Ольга Войцович – 097-909-33-09, [email protected]

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.