дивись.info

Школярі Львова долучились до акції зі збору книг для сільських бібліотек (відео)

Школярі Львова долучились до акції зі збору книг для сільських бібліотек (відео)

Учні 76 навчальних закладів Львова долучилися до культурно-соціального проекту «100 тисяч книжок для сільських бібліотек», започаткованого Фундацією Дарини Жолдак спільно з Українською бібліотечною асоціацією, Міжнародним фестивалем «Книжковий арсенал» та ГО «Форум видавців», повідомила Дивись. Інфо прес-служба ЛМР

Головна мета проекту – зібрати для дітей, які проживають у сільській місцевості, книги в містах України. При цьому всі витрати під час реалізації проекту бере на себе Фундація Дарини Жолдак.

Унікальність цього проекту полягає у тому, що свої сили у ньому об’єднають благодійні фонди, бізнес-компанії, державні установи, медіа та звичайні українці.

Основна хвиля збору триватиме з 2 до 17 квітня. Зі Львова та Києва книжки підуть по всій Україні до найвіддаленіших місцевостей, куди книжку не довозили вже досить довгий час. А в інших обласних центрах збиратимуть книжки саме для своєї області.

Доставку зібраних книг до сільських бібліотек бере на себе компанія «Нова Пошта», яка повністю забезпечує логістику цього проекту. Кур’єри компанії доставлять книги в більш, ніж 200 сільських бібліотек по всій Україні. Результати акції буде презентовано під час V Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» (Київ) 22-26 квітня.

Долучитися до акції «100 тисяч книжок для сільських бібліотек» просто. Для цього потрібно зайти на сайт http://100books.kanalukraina.tv/ та обрати для себе найбільш зручний варіант передачі книг.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.