дивись.info

Для учасників АТО та членів їх родин у Львові провадять групи взаємопідтримки

Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з волонтерами, ГО, БФ, священнослужителями, підприємцями, працівниками гуманітарної сфери Львова реалізовує проект «Завжди поруч з вами!», у рамках якого створені групи взаємопідтримки, з метою забезпечення якісного дозвілля, психологічного розвантаження, пошуку шляхів подолання депресії та агресії, організація тематичних зустрічей для воїнів, які повернулись із зони АТО, їх дружин та дітей.

«Створення груп взаємопідтримки є пілотним проектом для Львова. Вперше така кількість небайдужих людей та організацій об’єднують зусилля задля надання моральної допомоги воїнам та членам їх сімей. Метою проведення даних груп є допомога кожного учасника групи самому собі, перебуваючи в колі людей з аналогічними проблемами та обставинами життя, завдяки обміну думками чи новою корисною інформацією, емоційній взаємопідтримці, формуванню аналізу нових поведінкових навичок і вмінь», – розповіла Оксана Рубай, в. о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Групи взаємопідтримки за проектом «Завжди поруч з вами!» – своєрідний клуб за участю незначної кількості осіб (6-20), який самостійно визначає напрям своєї діяльності, передбачає активну участь та можливість висловитись кожному учаснику, конфіденційність спілкування, залучення до роботи кваліфікованих спеціалістів.

Групи взаємопідтримки діють у кожному районі міста Львова.

Стати учасником групи взаємопідтримки зможе кожен охочий учасник АТО або ж члени його сім’ї, сконтактувавшись із організаторами щоденно з 09.00 до 18.00 години за телефонами:

Львів, вул. Ліста, 1, кабінет 56

Телефон: 254-60-62

Львів, вул. Виговського, 34, кабінет 421

Телефон: 295-72-93

Львів, вул. Левицького, 67, кабінет 416-417

Телефон: 254-62-62/61

Львів, прлспект Червоної Калини, 66, кабінет 213

Телефон: 254-64-56

Львів, вул. Чупринки, 85, кабінет 422-426

Телефон: 235-22-26

Львів, вул. Липинського, 11, кабінет 418

Телефон: 252-98-06

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.