дивись.info

Львівщина має сприятливі умови для розвитку медичного туризму

Львівщина має сприятливі умови для розвитку медичного туризму

Місце України на карті світового медичного туризму, перспективні напрямки вітчизняного медичного туризму для роботи з міжнародними пацієнтами, інновації світової медицини та їх упровадження в Україні  обговорили у вівторок, 21 квітня, під час семінару “Перспективи розвитку медичного туризму в Західній Україні”, повідомила Дивись. Інфо прес-служба ЛОДА.

На семінарі, організованому Українською Асоціацією медичного туризму в рамках XI Львівського Медичного Форуму, представлено курорти та діагностичні центри Європи й України, зокрема, Львівщини.

Окрім семінару організовано виставкову експозицію “Медичний туризм” задля об’єднання провідних постачальників медичних та оздоровчих послуг, представників індустрії туризму не лише Західної України, але й країн зарубіжжя. Серед учасників провідні міжнародні клініки, медичні та реабілітаційні центри Литви, Ізраїлю, Туреччини та Польщі.

До слова, Львівщина традиційно була і залишається регіоном, де перспективи рекреації, туризму та відпочинку є одними з найкращих в Україні. М’який клімат, цілюще гірське повітря, мінеральні джерела, лікувальні грязі, озокерит – усе це створює сприятливі умови для розвитку медичного туризму, оздоровлення, профілактики і лікування захворювань органів дихання, шлунково-кишкового тракту, нервової та серцево-судинної систем, опорно-рухового апарату.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.