дивись.info

Львівська ОДА доручила перевірити виділення землі учасникам АТО на наявність зловживань

Львівська ОДА доручила перевірити виділення землі учасникам АТО на наявність зловживань

Керівники військових частин повинні звірити списки військовослужбовців зі списками тих, хто отримав земельні ділянки під садівництво на Львівщині як учасник антитерористичної операції. Йдеться про приблизно 800 виділених земельних ділянок, повідомила Дивись. Інфо прес-служба ЛОДА.

До такого кроку Львівська обласна державна адміністрація вдалася після зустрічі заступника голови ЛОДА Ірини Гримак із представниками Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих. Присутні висловили застереження, що частина виділених земельних ділянок може не потрапити до справжніх учасників АТО.

“Із метою уникнення зловживань з надання земельних ділянок з боку Державного земельного агентства і прозорості процедури отримання землі, Львівська ОДА ініціювала перевірку списку людей щодо їх приналежності до АТО”, – зазначила Ірина Гримак.

Окрім того, учасники зустрічі обговорили низку питань, що стосуються виділення землі, оформленні документів, соціального захисту, юридичних консультацій. У Львівській ОДА визначили відповідальних за ці питання осіб.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.