дивись.info

Табаков заспівав про кохання у великому місті (фото, аудіо, відео)

Табаков заспівав про кохання у великому місті (фото, аудіо, відео)

«…І від понеділка браковані будні шеренгами рівними йдуть…» – знайомі відчуття? Коли буденність, рутина і шалений ритм сучасного життя у мегаполісі поглинають людину з головою. Чи залишаються тоді час і місце для кохання? Відповідь на це запитання – у новій романтично-драйвовій пісні Павла Табакова «Rock&Love», яку співак цими днями презентує на радіостанціях України.    

Пісню «Rock&Love» співак та композитор Павло Табаков написав одразу після перемоги у популярному телепроекті «Голос країни». Власне, на написання цієї пісні його надихнула піврічна співпраця із зірковим тренером – співачкою Діаною Арбеніною.

– Саме Діана була першою, хто почув «Rock&Love» у демозаписі, – розповідає Павло Табаков. – Послухавши, вона сказала коротко: «Хіт!». А я відповів, що присвячую цю пісню їй, бо саме вона надихнула мене на таку драйвову музику. Та не буду приховувати – драйв, яким мене на «Голосі» зарядила Діана, не відпускає мене досі. Напевно, саме завдяки їй у репертуарі романтика Табакова за останні два роки з’явилося стільки драйву і рок-н-ролу.

Пісня «Rock&Love» про особливе кохання – про кохання у великому місті. Про те, яку силу мають короткі SMS від рідних людей. Про сумніви дорослого чоловіка, у якого є єдине місце для втіхи – серце коханої людини. Тож у сірі будні, у нескінченні понеділки в його скронях пульсує одне бажання: «І в п’ятницю ввечері зустрітись приречені, і небом засуджені на любов…». Автором слів до пісні «Rock&Love» виступив поет Володимир Бєглов.

«Rock&Love» увійшла у п’ятий за ліком студійний альбом Павла Табакова «Мій світ», який вийшов під лейблом всесвітньовідомої компанії «Universal Music Group».

Послухати пісню Павла Табакова «Rock&Love» тут:

А подивитися живе виконання «Rock&Love»у відео

tabakov_diana_11 tabakov_diana_22 tabakov11 tabakov33 tabakov44 tabakov55 tabakov77 tabakov88 tabakov99

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.