дивись.info

У Львові затвердили Програму розвитку кінематографії

У Львові затвердили Програму розвитку кінематографії

На засіданні сесії Львівської міської ради було затверджено Програму розвитку кінематографу у м. Львові на 2015-2017 роки, метою якої є розвиток кінематографу, формування реноме Львова як привабливого міста для створення відеопродукції, а також поліпшення якості кінообслуговування населення, збільшення кількості відвідувачів кінотеатрів, кіноклубів та любителів кіно, повідомила Дивись. Інфо прес-служба ЛМР.

Зокрема, завданнями Програми будуть:

  • Реформування існуючих комунальних кінотеатрів способом розширення сфери їхньої діяльності та покращення їхньої матеріально-технічної бази.
  • Сприяння налагодженню кіновиробничої інфраструктури та практичної освіти для львівських аматорів та професіоналів кіно.
  • Каталогізація місць для зйомок у м. Львові.
  • Впровадження механізму консультаційного супроводу процесу кінозйомок.
  • Створення майданчиків для показу некомерційного авторського і, передусім, українського кіно.
  • Сприяння створенню майданчиків для зйомок кіно – професійних студій та павільйонів.
  • Сприяння створенню нових та підтримка існуючих кіностудій у м. Львові

«Програма розвитку кінематографії у м. Львові на 2015-2017 роки створена з метою розвитку сфери креативних індустрій міста, що сприятиме формуванню людського та інфраструктурного капіталу Львова. Головною передумовою для створення програми є те, що завдяки своїй винятковій архітектурі та сучасному звучанню міського простору Львів є безумовно привабливим для зйомок художніх та документальних фільмів, серіалів, комерційного відео тощо. У цьому контексті важливо зробити алгоритм зйомок прозорим, налагодженим та доступним, а також забезпечити якісне надання консультаційних послуг з питань кіно, що служитиме заохоченням для продюсерських компаній та незалежних режисерів, сприятиме налагодженню кіновиробничої інфраструктури та практичної освіти для місцевих аматорів та професіоналів, формуватиме позитивний імідж Львова як міста, сприятливого для зйомок, та, в підсумку, призведе до зростання доходів міського бюджету», – пояснили в управлінні культури ЛМР.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.