дивись.info

Школа управління УКУ запустила програму управлінського розвитку для Львівської міськради (фото)

Школа управління УКУ запустила програму управлінського розвитку для Львівської міськради (фото)

Стартувала перша програма управлінського розвитку від Школи управління Українського католицького університету. Це шестимісячний навчально-практичний курс для вищої ланки управління Львівської міської ради.

Протягом шести місяців на програмі розвитку учасники працюватимуть над розробкою і втіленням інноваційних, високоціннісних, низькозатратних проектів стратегічного розвитку міста Львова. Навчальна програма складається з таких курсів: «Менеджмент і стратегія», «Управління проектами», «Розуміння клієнта/користувача», «Управління людьми», «Фінанси», «Комунікація».

Перший модуль розпочався із трьох сесій на програмі «Місія нездійсненна?» від провідного бізнес-мислителя світу Адріана Сливоцького, яку він провів у Львівській бізнес-школі. Також у рамках модуля державні управлінці розпочали курс «Менеджмент і стратегія» від керівника Школи Павла Шеремети.

«Зміни мають початися з повної уваги та поваги до громадян і відповідної якості у наданні їм послуг зі сторони органів місцевого самоврядування. Це неможливе без самоповаги та взаємоповаги працівників між собою, державних службовців і громадян тощо», – зазначив мер Львова Андрій Садовий, який працював разом з учасниками під час першого модуля.

IMG_5746

Міський голова також додав, що усі проекти, які управлінці розробляють і втілюють у Школі управління, повинні бути впроваджені протягом наступних шести місяців у місті.

Керівник Школи управління УКУ Павло Шеремета, звертаючись до учасників програми, зазначив: «Навчитися менеджменту у аудиторії неможливо. Ми всі вчимося менеджменту там, де безпосередньо управляємо. На програмі у центрі уваги буде управлінський досвід кожного учасника і пошук можливостей: як цей досвід і нові знання можна використати у впровадженні інноваційних, високоціннісних, низькозатратних проектів стратегічного розвитку міста».

Наступний навчальний модуль для вищої ланки управління Львівської міської ради в УКУ стартує уже 15-16 травня.

Довідка

У березні 2015 року в Українському католицькому університеті відкрили Школу управління (School of Public Management), щоб підготувати висококваліфікованих менеджерів для роботи в центральних і регіональних органах державної влади та місцевого самоврядування. Школа управління УКУ працює у трьох напрямах. Так, вже у вересні 2015 року заплановано старт півторарічної магістерської програми з державного управління (Master of public administration, MPA). Діятимуть також короткострокові й середньострокові програми для державних управлінців. Передбачається створення дослідно-аналітичного осередку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.