дивись.info

Тетяна Піскарьова запрошує на концерт «Я люблю Львів» (відео)

Тетяна Піскарьова запрошує на концерт «Я люблю Львів» (відео)

7 травня (четвер), о 19:00, у Львіській обласній філармонії (вул. Чайковського, 7) в рамках всеукраїнського туру «Я – Україна» співачкиТетяни Піскарьової відбудеться концерт «Я люблю Львів», присвячений Дню матері.

«Україна починається з кожного з нас! З впевненістю можу сказати, що тепер, після Революції Гідності, Україна – це кожен з нас, це ми, наше життя, наші будні та свята, наші радості та перемоги. Ось уже рік, як наша батьківщина у вогні і, як ніколи, потребує великої любові, вдячності та гордості, – кажеТетяна. – На початку квітня стартує мій концертний тур, в якому головне не гасла, а любов і вміння жити в нашій новій гордій країні. Я буду співати в кожному місті України про кохання, життя та перемоги. Ми їдемо не тільки у великі міста, але й у ті куточки країни, де українського артиста бачать вкрай рідко. Тому що ще рік тому українська пісня не могла прийти на зустріч до своєї публіки … Але все змінилося! І тепер я на власному прикладі буду привозити українську естраду в кожне навіть найменше містечко моєї улюбленої батьківщини. Більше того, на своїх концертах я хочу підтримати починаючих артистів, дорослих і дітей, розділити з ними місце на сцені та разом з вами, дорогі глядачі, гідно їх оцінити».

«Я – Україна» – це не просто концерти, це музичні подарунки кожному місту нашої єдиної країни. Саме з метою висловити вдячність і любов до всіх українців ТетянаПіскарьова вирішила відзначати в назві концертів кожен куточок України. Адже всі населені пункти нашої країни – це в першу чергу сильні духом люди, які вміють любити Життя, свою Батьківщину і свою Пісню!

Співачка підготувала для всіхукраїнців програму з улюблених хітів і нових пісень. Також на всіх концертах Тетяни Піскарьової обов’язково прозвучать композиції з циклу «Музичні листи на війну», що вже встигли стати піснями-сповідями для українських родин, які відправили на війну своїх синів, батьків і чоловіків.

Артистка вийде на сцену в супроводі популярного ВІА «Древляни» та народного артиста України Юрія Градовського, які подарують глядачам незабутні враження та справжню насолоду чудовим живим звуком. Не обійдеться і без яскравих зіркових дуетів! У Львові разом з Тетяною на сцену вийдуть Павло Табаков і Аркадій Войтюк. А ще в кожному своєму концерті співачка буде підтримувати починаючих артистів (як дорослих, так і найменших), заявки на участь можна відправляти на e-mail: [email protected].

«Дорогі глядачі, підняти українську культуру та українські пісні ми зможемо тільки разом, сама я не впораюся. З нетерпінням чекаю вас на концертах всеукраїнського туру «Я – Україна»! 7 травня о 19:00 зустрічаємосяу Львові, в обласній філармонії», – запрошує Тетяна Піскарьова.

7-05-60x68

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.