дивись.info

Центр адмінпослуг Львова отримає нові приміщення

Центр адмінпослуг Львова отримає нові приміщення

23 квітня 2015 року на сесії міської ради прийняли позитивне рішення щодо питання надання виконавчому комітету Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. К. Левицького, 67 та на вул. І.Виговського, 32а. В цих приміщеннях будуть розміщуватися регіональні підрозділи Центру надання адміністративних послуг, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

Нагадаємо, що у зв’язку з прийняттям розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р, державні органи виконавчої влади теж повинні надавати адміністративні послуги через Центр надання адміністративних послуг. Це, зокрема, послуги Головного управління юстиції, Головного управління міграційної служби України, Державного земельного агентства, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Держгірпромнагляду України, Головного управління Держсанепідслужби, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, в тому числі дозвільних органів.

Згідно зі статистичними даними цих органів, загальна кількість відвідувачів, які щорічно звертаються за цими послугами, становить близько 200 тисяч, тобто щоденно – 700 осіб. Для забезпечення обслуговування такої кількості замовників послуг необхідне належне приміщення та умови для якісного обслуговування.

Тому для покращення умов обслуговування мешканців планується відкрити у всіх районах міста Центри надання адміністративних послуг. Управління комунальної власності розглядає усі можливі варіанти пошуку нежитлових приміщень і в інших районах міста для того, щоб було зручно та вигідно усім охочим звернутись із відповідною заявою, консультацією чи за отриманням документів у територіально найближчому Центрі надання адміністративних послуг.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.