дивись.info

Львівська облрада закликала денонсувати договір з Росією

Львівська облрада закликала денонсувати договір з Росією

Під час четвертого пленарного засідання XXXІІІ сесії Львівської обласної ради депутати звернулись до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України щодо денонсації Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною і Російською Федерацією. Таке звернення підтримали 65 депутатів, повідомили Дивись Інфо у прес-службі ЛОР.

На думку депутатів, факт віроломного вторгнення військ Російської Федерації на територію України в АР Крим та його анексія свідчать про грубе порушення Російською Федерацією своїх зобов’язань, що випливають зі змісту Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між цими державами.

Водночас депутати вказують, що збройне вторгнення регулярних військових підрозділів Російської Федерації в український Донбас, окупація значної території Донецької та Луганської областей України, підтримка екстремістських та терористичних організацій свідчать про порушення зі сторони Росії засад добросусідства, розпалювання міжнаціональної та міжнародної ворожнечі, а також підривають стабільність та безпеку в Європі та у світі.

Отож депутати Львівської обласної ради звернулись до ВРУ, КМУ та Президента України з проханням прийняти Закон України «Про денонсацію Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною і Російською Федерацією», що буде спрямовано на захист національних інтересів та національної безпеки України.

Як зазначають депутати, підставою для такого звернення стала анексія АР Крим, військова агресія Росії та захоплення значної частини Донецької і Луганської областей, підтримка Росією екстремістських і терористичних груп у різних регіонах України, економічна, інформаційна та культурно-ідеологічна війна проти України, порушення зі сторони Російської Федерації принципів міжнародного публічного права та чинних міжнародних зобов’язань.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.