дивись.info

Ігор Лильо запрошує відвідати безкоштовну екскурсію

Ігор Лильо запрошує відвідати безкоштовну екскурсію

З нагоди святкування Дня міста Львова корпорація Ріел запрошує львівян та гостей міста відвідати захоплюючу екскурсію Ігоря Лиля “Львів надихаючий”. 2 травня лише 2 прогулянки, незабутні яскраві емоції та унікальна інформація для щасливчиків, які відвідали захід, повідомили Дивись Інфо організатори.

Цього року у мешканців та гостей міста з’явилась екслюзивна нагода – в День міста Львова потрапити на екскурсію з одним з найкращих його гідів — Ігорем Лильом.

Здавалося б, що нового можна побачити на площі Ринок та її околицях? Проте, ми Вас здивуємо! Історії знаменитих бізнесменів, архітекторів, артистів та… навіть жиголо. А ще таємничі знаки та веселі фрагменти декору,  повз який щодня проходиш, не помічаючи його присутності.

Під час мандрівки усі бажаючі зможуть дізнатися, де у Львові знаходяться “ворота часу”, за якими приховані 500 років львівської архітектури, а також побачити перехрестя, з якого видно одразу чотири вежі. Обіцяємо, що ця прогулянка містом відкриє новий погляд на місто та подарує позитивні емоції.

Місто Лева надихає — це знають усі, хто хоч раз був у древньому Львові. Неповторна енергетика та затишна атмосфера стародавнього міста, гостинного для кожного, – це також історія нашого міста. Цю дивовижну історію корпорація “Ріел” хоче подарувати кожному учаснику цього заходу — екскурсії “Львів надихаючий”. “Наше місто надихає творити, тож ми вирішили зробити такий захід для всіх бажаючих, аби вони відчули своєрідну енергію Львова, яка робить наше місто таким особливим”, – говорить Ростислав Мельник, президент будівельної корпорації “Ріел”.

І найголовніше. “Ви не будете пасивними спостерігачами процесу, але й самі долучитесь до відкривання незнаних сторінок Львова. В ході екскурсії ви отримаєте шквал позитивних емоцій та винесете неймовірні таємниці історії стародавнього міста”, – говорить Ігор Лильо.

Приходьте, щоб переконатися.

День: 2 травня

Час: 10.00 та 12.30

Для реєстрації на екскурсію потрібно зателефонувати за номером:

067 674 74 72, Катерина

Також можлива реєстрація електронною поштою:

[email protected]

Потрібно написати своє ім’я та контактний телефон, за яким повідомлять місце збору.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.