дивись.info

У Старосамбірському районі взялися за ремонт доріг

У Старосамбірському районі взялися за ремонт доріг

На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області дорожні служби проводять аварійний ямковий ремонт ділянок автодороги Т-14-01 КПП “Смільниця” – Старий Самбір. Роботи завершують на ділянках Старий Самбір – Хирів, Старий Самбір, під’їзд до КПП “Смільниця”, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛОДА.

Щоправда, у Службі автодоріг нагадують, що аварійний ямковий ремонт здійснюють на найнебезпечніших для руху транспорту ділянках за кошти експлуатаційних витрат, і він не має гарантійного терміну.

Середній поточний ремонт заплановано провести і на автодорозі О 141002 Нагіре-Добромиль на ділянці км 40+570 – км 41+770. Минулого тижня тендерний комітет Служби автомобільних доріг у Львівській області розкрив пропозиції учасників торгів і визначає підрядника з виконання цих робіт. Заявки на участь в торгах подали 9 учасників. За результатами конкурсу встановлять чіткі терміни виконання ремонтних робіт.

Загалом до кінця 2015 року у Сатросамбірському районі заплановано відремонтувати й  інші ділянки доріг загального значення. У проекті постанови Кабінету міністрів за пропозицією Службі автодоріг області внесено такі об’єкти: Н-13 Львів-Самбір-Ужгород км78+220 – км 90+226, Т-14-01 КПП “Смільниця” – Старий Самбір км17+000 – км 23+000, Т-14-18 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий км 16+250 – км 21+250, Міст на км 4+869 автомобільної дорогиТ-14-18 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий.

Однак державне фінансування цих робіт стане можливим лише за умови підписання згаданої постанови.

Цього року дорожники хочуть упорядкувати під’їзди до міжнародного КПП “Смільниця” на українсько-польському кордоні за рахунок кредиту уряду Польщі для Львівської області. Наразі узгоджують плани проведення цих робіт.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.