дивись.info

Як виглядає «Дрогобич політичний» за півроку до голосування

Як виглядає «Дрогобич політичний» за півроку до голосування

З приходом весни у Дрогобичі де-факто уже стартувала передвиборча кампанія-2015 до органів місцевого самоврядування. Хто йтиме та з ким ще достеменно не відомо, але основні гравці на політичній арені міста почали «вимальовуватись».

Зокрема, якщо говорити про посаду міського голови, то, ймовірно, за неї змагатимуться (за алфавітним порядком): Олег Дацюк (заступник голови ГО «Дрогобицький Майдан»), Тарас Демко («Братерство Майдану», від Громадянської позиції А.Гриценка), Тарас Кучма (голова ГО «Дрогобицький Майдан», начальник медслужби батальйону Кульчицького), Володимир Ямельницький (йтиме під пропрезидентськими прапорами). Серед кандидатур говорять також про Тараса Метика (в.о.Дрогобицького міського голови, КУН), Романа Муля (ймовірно, «Самопоміч»), Олега Хруща («Свобода»), Романа Шагалу (директор КП «Дрогобицький водоканал»), Олега Ягоцького («Батьківщина»). Станом на цей час названі люди –  найбільш обговорювані «гравці» на майбутніх виборах міського голови Дрогобича. Щодо Олега Дацюка або Тараса Кучми – йтиме хтось один. Хто – наразі не визначились, ще не до того.

Щодо депутатського корпусу… Очевидно, що пробуватимуть свої сили на виборах до органів місцевого самоврядування представники Майдану, волонтерських груп,  громадські активісти. Однак! Станом на сьогодні між ними не досягнуто чіткого консенсусу, немає прямого відвертого діалогу, немає узгодженості по округах і кандидатах. А, отже, є загроза взаємопоборювання, внаслідок чого до влади знову ж таки пройдуть старі-нові обличчя. За словами аналітиків, якщо громадським активістам, волонтерам не вдасться дійти порозуміння – програш на виборах гарантований. Адже і ресурс «не той», і практики нема, максималізм і амбіції просто розіб’ються об скелі кампаній тих, хто «робив вибори» не один раз.

Щодо виборів у Львівську обласну раду: незмінними фаворитом називають чинного депутата ЛОР Михайла Задорожного. Миколі Барану та Михайлові Сендаку пророкують «політичну смерть». Високі шанси на перемогу має Тарас Курчик. Хоча.. Якщо «на область» піде волонтер, чинний депутат Дрогобицької міськради Микола Походжай, шанси Тараса Курчика на перемогу, за умови співпадіння округу,  падають.  Втім, «малювати» картину по області ще зарано. Несподівано можуть «вигулькнути» інші прізвища, кандидати.

Марія Кульчицька

ДрогМедіа

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.