У Львові тимчасово перекриють рух проспектом Чорновола та вулицею Липинського

У неділю, 10 травня, о 9.00 годині у Львові розпочнуться змагання з дуатлону, які пройдуть через центральну частину, проспект Чорновола і вулицю Липинського, у зв’язку з цим дані вилиці будуть повністю закриті для проїзду автомобілів та громадського транспорту у період з 8.30 до 13.30 год.

«Хочемо вибачитись перед мешканцями та гостями міста за тимчасові незручності, що викликані перекриттям руху на проспекті Чорновола та Липинського.

Частина змагань буде проходити по проспекту Свободи, а оскільки це буде неділя, дана ділянка перекрита і цей захід не сильно вплине на рух громадського транспорту у центрі міста, за виключенням вулиці Руської та Беринди, де курсують трамваї. Будемо пропускати їх ситуативно, під час вікон у змаганнях.

З 8.30 до 13.30 год. буде перекрито рух транспорту, в тому числі громадського, по вулиці Липинського - від Промислової до кільця проспект Чорновола - Липинського та по проспекту Чорновола - від Городоцької до кільця проспект Чорновола - Липинського.

Об’їзд громадського транспорту спланований наступним чином: тролейбус №13 на час перекриття не буде курсувати взагалі. Для маршрутів № 7, 8, 9, 12, 17, 20, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 41, 50, 51, 1А, 26, 35, 39, 46, 53 діятиме певна схема.

У неділю рух транспорту через центр міста заборонений і відповідно усі рухаються по вулиці Підвальній - Івана Гонти – пл. Торгова, на проспект Чорновола ми пускати не будемо, а скеровуватимемо водіїв далі по Городоцькій до Клепарівської, де є виїзд на вулицю Варшавську і далі на Грінченка через вулицю Мазепи, після чого водії виїдуть на Богдана Хмельницького, де і продовжать рух за своїми маршрутами.

У зворотному напрямку рух буде по вулицях Грінченка – Мазепи – Варшавська – Джерельна – Городоцька. Варто зазначити, що ми збільшимо інтервал зеленого світла на світлофорі, що на вулиці Шолом-Алейхема, де зараз зелене світло горить 5 секунд. Через перехрестя Городоцька - проспект Свободи - проспект Чорновола транспорт буде пропускатись ситуативно», - зазначив Віктор Щир, начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР.

«Це наша перша спроба провести змагання у центрі Львова, хоча ми вже не вперше проводимо змагання на Львівщині. Цього року залучено близько 250-260 учасників. Траса змагань пройде центральною частиною міста, також буде задіяна траса по проспекту Чорновола і до Липинського. Дуже приємно, що керівництво міста надає велику підтримку цьому заходу», - зазначив Едуард Панарін, головний тренер збірної України з тріатлону, генеральний секретар федерації України з тріатлону.

Чемпіонат України з дуатлону, який включає у себе біг та велозмагання, відбуватиметься у декілька етапів.

Змагання з бігу у центральній частині міста за маршрутом: просп. Свободи – пл. А. Міцкевича – просп. Свободи – вул. Памви Беринди – пл. Ринок – вул. Друкарська – вул. Л. Українки, 45 – вул. Л. Українки (у зворотному напрямку) - просп. Свободи.

Змагання велосипедистів пройдуть по проспекту Чорновола на вулицю Липинського (до перехрестя з вул. Промисловою) – вулиця Липинського (у зворотному напрямку) – проспект Чорновола.

Впродовж змагань відбудеться 4 старти:

  • Діти 2000-2002 р.н. змагатимуться на бігових відрізках 2,5 та 1 км, а також у велогонці на 8 км.
  • Діти 1998-1999 р.н. змагатимуться на бігових відрізках 2,5 та 1 км, а також у велогонці на 8 км.
  • Дорослі (чоловіки, жінки, юніори) змагатимуться на бігових відрізках 5 та 2 км, а також у велогонці на 20 км.
  • Ветерани змагатимуться на бігових відрізках 2,5 та 1 км, а також у велогонці на 8 км.

«Львів вперше має можливість провести чемпіонат України з дуатлону. Це певний виклик для міста, для всіх міських служб, і ми сподіваємось на розуміння зі сторони мешканців, на те, що ці 2-4 години незручностей, які будуть пов’язані з рухом громадського транспорту, будуть сприйняті позитивно. Адже ми робимо великий захід з промоції здорового життя і спорту в нашому місті. Перед тим, як працювати із Федерацією щодо проведення цього заходу у Львові, ми дивились на досвід європейських міст, як там відбуваються подібні заходи і чи існує там практика перекриття вулиць, якими рухається громадський транспорт, таксі, приватний транспорт. І, власне, в європейських містах дуатлон сприймається як певний культ, коли змагання з дуатлону перетворюються на цілий міський фестиваль, де беруть участь не лише професійні спортсмени, які готуються до таких змагань, але й мешканці міста, аматори, що приходять підтримати учасників і самі беруть участь в аматорських забігах. Сподіваємося, що ця наша перша спроба буде успішною. Львів’яни, що прийдуть у центральну частину міста, хлопці і дівчата, які займаються у Федерації тріатлону у Львівській області, у Федерації легкої атлетики, Федерації велоспорту - усі разом створять необхідну атмосферу, коли центр міста перетвориться на осередок і бігу, і їзди на велосипеді», - додав Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Skhemaobizdu

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: