дивись.info

У Львові відбулися змагання юних інспекторів дорожнього руху

У Львові відбулися змагання юних інспекторів дорожнього руху

Вже традиційно у Львова відбулися змагання юних інспекторів руху серед загальноосвітніх навчальних закладів. У конкурсі взяли участь шість команд із різних районів міста.

Такі змагання допомагають дітям краще засвоїти Правила дорожнього руху, навчають їх бути більш уважними та пам’ятати про ризики, які можуть очікувати на дорозі.

До складу журі конкурсу ввійшли працівники освітянської галузі, Державтоінспекції міста Львова та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Змагання проводились у декількох номінаціях, а саме: знання Правил дорожнього руху (команда відповідала на 10 запитань), музичне домашнє завдання (виступ Агітбригади), юний регулювальник та надання першої медичної допомоги.

Перемогу у міському конкурсі одержала команда школи №42 (Личаківський район), друге місце посіли учні СЗШ №48 (Франківський район) та третє місце розділили школярі із СЗШ №34(Галицький район) та №73(Сихівський район). Юних знавців дорожньої абетки, які здобули перемогу, було нагороджено грамотами. Фіналісти змагань будуть представляти місто Лева в обласному огляді команд ЮІР.

Відділ Державтоінспекції міста Львова

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.