дивись.info

Завтра порядок у Львові забезпечуватимуть 420 правоохоронців

Завтра порядок у Львові забезпечуватимуть 420 правоохоронців

Сьогодні, 30 квітня відбулась робоча нарада керівництва Головного управління МВС України у Львівській області з представниками громадських організацій та формувань Львівщини. Йшлось про забезпечення громадського порядку під час святкувань Дня Міста та травневих свят у Львові.

Нарада відбулась під головуванням начальника ГУМВС України у Львівській області полковника міліції Дмитра Загарії. Також були присутні його заступник полковник міліції Сергій Маруняк, начальник Штабу ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Юрій Гладун, начальник Львівського міського управління міліції полковник міліції Павло Гарасим, начальник Управління Державтоінспекції Львівської області полковник міліції Олександр Хутняк, а також представники дванадцяти громадських організацій та формувань Львівщини.

«Ми святкуватимемо День Міста та інші травневі свята тому хотілося б щоб усі львів”яни провели його з гарним святковим настроєм, який би їм ніхто не зіпсував. І для цього ми просимо представників громадськості сприяти правоохоронцям у їх роботі, а саме у охороні громадського порядку», – звернувся до присутніх Дмитро Загарія.

Першого травня у Львові заплановано кілька масових заходів, більшість з яких відбудуться у центральній частині міста. Охорону громадського порядку у місті забезпечуватимуть 420 правоохоронців.

«Міліція має сили та засоби для того, щоб забезпечити охорону громадського порядку, проте допомога громадських організацій була б дуже доречною. В першу чергу йдеться про виявлення провокацій та попередження про такі працівників міліції», – розповів учасникам наради Сергій Маруняк.

Представники громадських організацій підтримали пропозицію керівництва міліції Львівщини. Учасники наради домовились про співпрацю та взаємодію між собою.

Прес-служба ГУМВС України у Львівській області

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.