дивись.info

Дорожники завершують ремонт на ділянці дороги Миколаїв-Жидачів-Калуш

Дорожники завершують ремонт на ділянці дороги Миколаїв-Жидачів-Калуш

Завершується ліквідація аварійної якмовості на ділянці автодороги Миколаїв – Жидачів – Калуш, яка проходить в районі населених пунктів Демянка Наддністрянська та Березина.

Для усунення ямковості використано 581,8 т гарячого асфальтобетону.

В травні дорожники на даній ділянці продовжать роботи з ліквідації ямковості, а також проведуть вирубку кущів та порослі, ремонтне планування узбіч, укріплення узбіч піщано-гравійною сумішшю.

Нагадаємо, роботи з ліквідації аварійної ямковості на дорозі Миколаїв-Жидачів-Калуш на замовлення Служби автомобільних робіт у Львівській області проводить ДП «Львівський облавтодор». Даний вид робіт фінансується за рахунок коштів на експлуатаційне утримання доріг і немає гарантійного терміну.

Територіальна автомобільна дорога державного значення Т-14-19 Миколаїв-Жидачів-Калуш має протяжність 48,5 км.  Має тверде удосконалене покриття. Середня інтенсивність руху даною автодорогою становить 2400 авт/добу.

Автодорога побудована на початку ХХ століття.

До 1945 року на автодорозі було гравійне покриття шириною 4,5-5,5м. У 1964-1974 роках ХХ століття влаштоване чорне покриття. Останній капітальний ремонт дороги проводився у 1994 році.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.