дивись.info

Координатори «Народного Контролю» борються за збереження парку імені Чорновола

 У Шевченківському районі Львова почали працювати координатори «Народного Контролю». Закрити каналізаційні люки, добудувати велосипедні доріжки, впорядкувати дитячі майданчики – ось неповний перелік того, чого вже вимагають активісти.

Тепер координатори «Народного Контролю» борються за збереження парку імені Чорновола. Позаяк сьогодні сквер більше нагадує покинути владою пустку, втім, мешканці готові докластися до його відновлення.

«Я готовий боротися за цей парк з автоматом в руках, бо то зло бере тут такі будинки повибудовували, а де людям відпочивати? Сквер треба відновити, почистити, облагородити. Негідники зрізали 100-літні дуби їм треба голову відривати за цю справу», – обурюється місцевий житель Роман.

Відтак, активісти «Народного Контролю» взялися збирати підписи за впорядкування скверу. Опісля їх передадуть меру міста Львова Андрію Садовому, щоб звернути увагу влади на необхідність врятувати львівські скери.

«Біля парку імені Чорновола проживає дуже багато людей але відпочинкової зони нема ніякої. Ми будемо добиватися щоби там зробили доріжки, освітлення аби мешканцям було куди вийти з сім’єю погуляти. А на сьогоднішній день – це є пристанище для безхатченків та алкоголіків», – зазначає координатор «Народного Контролю» Сергій Лук’яненко.

«Ми не покладаємося виключно на місто. Вже запланували толоку. Хочемо вийти в парк і з мешканцями прилеглих будинків по збирати сміття, зробити все, що є в наших силах для його впорядкування. Парк, що носить таке горде ім’я, не може бути залишеним напризволяще» – розповідає координатор «Народного Контролю» Олена Халілова.

«Народний Контроль» закликає усіх небайдужих прийти 2 травня об 11 годині на толоку у парку імені Чорновола. Зустрічаємося біля входу у сквер поблизу зупинки по вулиці Торф’яна.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.