дивись.info

Роботи на автодорозі Київ – Чоп – обхід Олеська завершаться до 20 травня

Роботи на автодорозі Київ – Чоп – обхід Олеська завершаться до 20 травня

Дорожники планують до 20 травня завершити ремонт та привести до належного експлуатаційного стану ділянку автомобільній дорозі М-06 Київ-Чоп км 464+300 – км 472+600 обхід м. Олесько.

Станом на сьогодні ведуться роботи з влаштування верхнього шару щебенево-мастичного асфальтобетону.

Дорожники завершили підготовчі роботи, укріпили берега, влаштували водоскиди, поклали два шари асфальтобетону.

Нагадаємо, ремонт даної ділянки автодороги Київ – Чоп розпочався 14 квітня.

Роботи виконує компанія ТОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл» в межах пілотного проекту з експлуатаційного утримання ділянки автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп (від м. Броди до м. Стрий – км 434+230 – км 621+500) за кінцевим результатом.

Нагадуємо, Служба автомобільних доріг у Львівській області є балансоутримувачем доріг загального користування Львівської області, крім доріг комунальної власності. Служба доріг здійснює організацію утримання в належному технічному стані мережі автомобільних доріг загального користування Львівської області шляхом укладення договору підряду з організаціями, на які покладається обов’язок належного виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг в межах виділеного бюджетного фінансування.

Мережа автомобільних доріг загального користування Львівської області станом на 01.01.2015 становить 8380 км, в тому числі: автодороги державного значення – 1866,1 км,

автодороги місцевого значення – 6514,5 км.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.