дивись.info

У Львові триває набір для визначення реального пасажиропотоку у маршрутках

У Львові триває набір для визначення реального пасажиропотоку у маршрутках

У Львові триває набір людей для визначення реального пасажиропотоку в маршрутках, а також для проведення спільних із ДАІ рейдів у громадському транспорті.

«Для перевірки пасажиропотоку нам потрібно близько 200 осіб, нині, власне, і розпочинаємо набір», – розповів керівник ГО «За якісний транспорт» Святослав Товстига

Ссаме від пасажиропотоку залежить вартість проїзду в маршрутках. Його визначатимуть у травні, опісля активісти передадуть свої розрахунки у Львівську міську раду.

Окрім цього, у Львові триває набір людей для проведення спільних з ДАІ рейдів у маршрутках. Активісти виявлятимуть у транспортних засобах порушення, далі звертатимуться в АТП з вимогою ліквідувати їх. Якщо це проігнорують, то спільно з ДАІ на порушників складатимуть протоколи.

«Протягом двох тижнів збиратимемо інформацію про порушення, мовиться про фанеру замість вікна, бляхи на задній частині сидінь, тріщини на лобовому склі тощо. Далі звернемося до кожного АТП, щоби вони усунули ці недоліки. Якщо протягом двох тижнів порушення не ліквідують, то спільно з ДАІ складатимемо протоколи. Штрафні санкції сягатимуть від 600-700 грн», – розповів Святослав Товстига.

За його словами, у Львові близько 10 автобусів їздить з фанерою замість вікна. «Пасажир може на неї спертись і випасти, якщо вона добре не зафіксована. Тому, такими методами ми стимулюватимемо перевізників, щоби вони позбулися цих порушень», – пояснив голова «За якісний транспорт».

Долучитись до визначення реального пасажиропотоку можна

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.