дивись.info

У Львові 94 делегати зі всієї України моделювали роботу ООН

У Львові 94 делегати зі всієї України моделювали роботу ООН

Упродовж 1-3 травня 2015 року у Львові вперше у Західній Україні імітували роботу Організації Об’єднаних Націй. Захід присвятили 70-річчю входження України до складу цієї організації на правах засновника. Модель ООН – гра, що вже багато років відбувається у всьому світі, а у 2009 році відбулася перша Глобальна Модель ООН, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛОДА.

Участь у заході взяли 94 делегати зі всієї України. “Львівська Модель ООН” – це освітньо-рольова гра, в якій учасникам запропонували відчути себе дипломатами різних країн, які мають вирішити певні глобальні проблеми. Цього разу учасники моделювали діяльність трьох комітетів: Ради Безпеки ООН, Ради ООН з прав людини, Економічної та Соціальної Ради.

Головне завдання, що поставили перед собою організатори – навчити молодих людей, які в майбутньому мріють стати дипломатами, політиками чи лідерами, правильно доносити свою думку, вдосконалити ораторське мистецтво, показати особливості глобальної політики, дотримуючись реальних правил та процедур.

Під час відкриття заходу заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний наголосив на важливості такого заходу для формування свідомої молоді, яка змінюватиме нашу країну у майбутньому.

“Поставтеся серйозно до ваших обов’язків тут під час цієї програми. Адже на вас лежить відповідальність, щоби ви зробили максимально все від вас залежне, щоби ви перейнялися природою ООН, зрозуміли важелі впливу організації, і задіяли себе у користуванні цими важелями”, – звернувся під час відкриття заходу до учасників проректор УКУ Мирослав Маринович.

У Львові цей захід організували управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Інститут соціальних ініціатив та Український католицький університет за сприяння представництва ООН в Україні, Спілки української молоді в Україні та Львівської міської ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.