дивись.info

«Львівській пивоварні» виповнюється 300 років (відео)

«Львівській пивоварні» виповнюється 300 років (відео)

Традиційно на початку травня стародавнє місто Лева відзначає свій День народження. Проте цього року ця подія співпала зі ще однією визначною для міста датою – славній Львівській пивоварні у 2015 році виповнюється 300 років! Перше українське пиво ТМ «Львівське» запросило гостей та мешканців стародавнього міста долучитися до заходу «300 кРОКІВ свята» та здійснити неймовірну подорож у часі стародавніми вулицями Львова – крізь віки до сьогодення.

Цього року стародавньому Львову виповнюється 759 років, і слід зазначити, що три останні сторіччя історія та культура цього дивовижного міста тісно пов’язана із пивоварінням. Адже саме тут у далекому 1715 році було засновано найдавніше з працюючих пивоварних підприємств України – Львівську пивоварню. Тут варили настільки добре пиво, що зовсім скоро про Львівське почали складали легенди, а сам бурштиновий напій перетворився на одну з візитівок столиці Галичини.

3 травня 2015 року квартал вулиць у самому серці міста перетворився на святковий майданчик, сповнений різноманітних цікавинок та розваг. Дійство проходило на двох вулицях – Староєврейській та Братів Рогатинців. Зазирнувши сюди, гості та мешканці міста змогли здійснити незабутню подорож у різноманітні історичні епохи Львова, познайомитися з його славетними субкультурами та вписати свою сторінку в літопис міста-легенди.

Зазначимо, щоб пройти святковим розважально-історичним маршрутом пересічному гостю знадобилося зробити у середньому 300 кроків, кожен з яких став маленькою віхою у спільній історії Львова та Львівської броварні. Наприклад, можна було познайомитися з ченцями, які за легендою заснували стародавню Львівську броварню 300 років тому, або спробувати свої сили та показати себе під час майстер-класу з батярських танців, а також відчути себе справжнім ремісником XVIII-XIX століття та власноруч виготовити собі сувенір на пам’ять про День міста 2015 року. До речі, одним з центральних елементів території святкування стала зона побажань, оформлена у вигляді дошки, де кожен міг привітати улюблене місто зі святом та розповісти, за що саме його любить.

Олексій Олійнічук, директор Львівської пивоварні: «Пиво «Львівське» ввібрало в себе історію та легенди рідного міста, перетворилося з плином часу на один із символів Львова. Саме тому «Львівське» турбується про свій «дім», сприяє збереженню його історичної та культурної спадщини та збільшенню його туристичної привабливості. Із року в рік перше українське пиво реалізує багато мистецьких та розважальних проектів. Традиційне відзначення Дня міста разом із «Львівським» – яскравий тому приклад. Але цього року свято стало дня нашого бренда дуже особливим, тому що саме цьогоріч ми святкуємо не тільки День народження улюбленого Львова, а ще й 300-річчя легендарної Львівської броварні, яка стала невід’ємною частиною історичної спадщини цього міста».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.