дивись.info

Депутати не проголосують за створення чергового ЛКП для впровадження е-квитка, – Веремчук

Депутати не проголосують за створення чергового ЛКП для впровадження е-квитка, – Веремчук

8 травня виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про збільшення тарифу на проїзд у громадському транспорті до 4 грн. На жаль, громад міста і далі не знає про реальний стан справ в питанні фінансової ефективності транспортної політики міського голови.  Про це розповів керівник депутатської групи «Народний Контроль» Валерій Веремчук.

Він наголосив, для того щоб вирішити цю проблему необхідно провести підрахунок перевезень, впровадити е-квиток та надати перевагу інвесторам, а не кредитам. Позаяк, всі хто їздить в маршрутках знають, що білети пасажирам не видають, обліку перевезень немає.

«Міська рада оголосила конкурс і майже чотири місяці проводився збір документів. Були представлені 13 компаній наприклад з Кореї, Європи та України і дивним було рішення – чиновники відмінили цей конкурс. Серед пропозицій цих інвесторів було не лише встановлення за власний кошт пристроїв обліку, але й були готові оновити автопарк. Там дійсно були цікаві пропозиції, але чиновники просто відмінили цей конкурс. Дивною є мотивація чиновників щодо створення комунального підприємства для впровадження електронного квитка і брати під це черговий кредит. Вони знають, що депутати не підтримають чергові кредити», – сказав Валерій Веремчук.

За його словами, якби конкурс відбувся і було визначено переможця, то в травні львів’яни вже мали б встановлені перші пристрої для ведення пасажирообліку.

«Натомість ми отримали чергове підвищення вартості проїзду, а могли б мати прозорість. Поки нема прозорості перевізники говоритимуть нам те, що їм вигідно говорити, хоч ми розуміємо що ситуація інакша бо ніхто собі у збиток не працює», – переконаний Валерій Веремчук.

Він наголосив, що ще одним питанням є наявність автобусів на маршрутах.

«Ввечері та вранці чекати на автобуси доводиться довго. Перевірити де автобус пасажир не може. Управління транспорту не справляється із своєю роботою по контролю за роботою перевізників», – зазначив Веремчук.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.