дивись.info

Від завтра площу Юра закриють для руху транспорту (відео)

Від завтра площу Юра закриють для руху транспорту (відео)

Завтра, 14 травня, розпочнуться роботи з впорядкування пл. Св. Юра. Зокрема, ремонтники мінятимуть аварійні інженерні мережі. У зв’язку з цим площа буде закрита для руху транспорту. За словами начальника управління архітектури ЛМР Юліана Чаплінського, роботи на площі триватимуть до кінця липня цього року, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

«На час ремонтних робіт ми закриваємо пл.Св.Юра від перехрестя вул.Митрополита Андрея та вул.Шептицьких до перехрестя вул.Листопадового Чину та пл.Св.Юра. Проїзд ми продумали так: з вул. Митрополита Андрея можна виїхати на вул.Городоцьку через вул.Сєченова. Міняємо рух транспорту по вул.Сєченова в зворотному напрямку в односторонньому порядку: не з вул.Городоцької, а з вул.Шептицьких на вул.Городоцьку, щоб обмежити пришвидшення руху загального транспорту. І з вул.Листопадового Чину лівий поворот буде відкритий – можна буде виїхати на вул.Дорошенка, і далі на вул.Бандери», – розповів начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.

Відтак, буде внесено зміни у схеми руху громадського транспорту. На час проведення дорожньо-ремонтних робіт зі змінами курсуватимуть міські автобусні маршрути №2А, 15, 33, 38, та тролейбуси №2, 7, 9, 10, 12, 20.

Маршрути №33, 38 курсуватимуть по вул. Антоновича – С.Бандери – Коперника – Головна пошта – П.Дорошенка – С.Бандери – Героїв УПА.

Маршрут №15 курсуватиме від церкви св. Анни вздовж вул. Городоцької до приміського вокзалу.

Маршрут №2А курсуватиме по вул. Антоновича – С.Бандери – Городоцька – церква св. Анни – Городоцька – С.Бандери – Героїв УПА.

Тролейбусні маршрути №2, 9, 10, 20 будуть закорочені до вул. Митрополита Ангеловича, а маршрути №7, 12 – до площі М.Кропивницького.

Нагадаємо, ремонтні роботи проводяться в межах реконструкції скверу на пл. Св. Юра.

Львівська міська рада просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням необхідних робіт.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.