дивись.info

Битва за місце під готелем «Львів» (відео)

Битва за місце під готелем «Львів» (відео)

Львівські громадські активісти спільно з представниками місцевої ДАІ звільнили зупинку біля готелю «Львів» від приватних автівок, які заважають зупинятися громадському транспорту на законно відведеній площі. На порушників, затриманих на місці, ДАІвці складали адміністративні протоколи, а автівки без водіїв забирали евакуатори.

«Тут є зупинка громадського транспорту, яка позначена відповідними знаками. Зупинка на ній будь-яких інших транспортних засобів заборонена. Порушники повинні будуть заплатити штраф від 255 до 340 грн», – пояснив начальник сектору організації дорожнього руху ДАІ Львова Дмитро Савицький.

В той же час дії активістів і інспекторів викликали обурення у керівництва готелю. Його директор Василь Гощук запевнив, що «кишеня» перед готелем діє, як парковка, згідно з рішенням міськради. Крім того, додав він, зупинка перед входом до готелю – це неестетично, а от парковка – це необхідно.

Однак, іншого місця для зупинки, крім цього, поблизу не знайти, вважають активісти. Якщо облаштувати її далі, то автобусам доведеться переміщуватися через три смуги руху і таким чином тільки створювати затори і інші незручності для водіїв, розповідає представник громадської організації «Дорожній контроль Львів» Ярослав Порада.

Адвокат-представник готелю «Львів» Сергій Гриценко, натомість, пояснив, що наразі справа про майданчик перед готелем знаходиться на розгляді в суді, оскільки, за рішенням виконкому, тут повинна бути зупинка громадського транспорту, але досі не скасоване рішення сесії міськради про те, що на даній ділянці діє парковка.

Громадське

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.