дивись.info

У Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню госпіталізовано 28 осіб

У Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню госпіталізовано 28 осіб

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, в період з 12 до 13 травня в Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню з попереднім діагнозом – «харчова токсикоінфекція» та «гостра кишкова інфекція» госпіталізовано 28 осіб, з них 4 дитини віком до 18 років, які харчувались в одній з ресторацій Львова, що на площі Ринок.

Відтак, у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні в стані середньої важкості перебуває 28 осіб, з них 4 дитини віком до 18 років.

За повідомленням №1632/07-03 від 13.05.15 року ГУ держсадепідслужби у Львівській області при зборі епіданамнезу встановлено, що всі захворілі 11.05.15 року харчувалися у ресторації на пл. Ринок та вживали кури-гриль, картоплю по-домашньому, страви з риби та страви з заварним кремом. Також надіслано рекомендації власникам ресторації для можливості встановлення джерела інфекції, механізму передачі та обмеження подальшого розповсюдження захворювання (лист № 1630/07-03 від 13.05.2015р.)

Зараз проводиться комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації спалаху. Потерпілим пацієнтам в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів.

Протиепідемічні заходи продовжуються.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.