дивись.info

У Львові отруїлись уже 42 людини

У Львові отруїлись уже 42 людини

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, в період з 12 по 14 травня цього року в Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню з попереднім діагнозом – «харчова токсикоінфекція» та «гостра кишкова інфекція» госпіталізовано 42 особи, з них 4 дитини віком до 18 років, які харчувались в ресторації на площі Ринок.

7 осіб виписані на їх вимогу, всього в стаціонарі на даний час перебуває 35 осіб, з них 4-ро дітей до 18 років. Із числа госпіталізованих 27 пацієнтів перебувають у стані середньої важкості і у 8-ми осіб стан наближається до задовільного.

За повідомленням № 1632/07-03 від 13.05.15 року ГУ держсадепідслужби у Львівській області при зборі епіданамнезу встановлено, що всі захворілі 11.05.15 року харчувалися у ресторації на площі Ринок та вживали кури-гриль, картоплю по-домашньому, страви з риби та страви з заварним кремом.

Зараз проводиться комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації спалаху. Потерпілим пацієнтам в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів.

Протиепідемічні заходи продовжуються.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.