дивись.info

Переможці змагань із конституційного правосуддя стажуватимуться у КСУ (фото)

Переможці змагань із конституційного правосуддя стажуватимуться у КСУ (фото)
Вже сьогодні у Львові представлять скандальну виставу на основі подій в Україні. Про це під час прес-конференції розповів російський поет Андрій Орлов Орлуша, інформує Дивись.Інфо.

Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Центром конституційних ініціатив за підтримки Конституційного Суду України та Міжнародного фонду «Відродження» уже вдруге проводять Всеукраїнські студентські змагання із конституційного правосуддя, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛНУ ім Франка.

За словами декана юридичного факультету, професора Андрія Бойка, Всеукраїнські студентські змагання з конституційного правосуддя спрямовані не тільки на те, аби посилити в студентів інтерес до вивчення конституційного права, до дослідження практики Конституційного Суду України, а й на закріплення в молодих правників глибокого розуміння основних інститутів конституційного права, особливої ролі конституційного суду в правовій системі України, і, безумовно, сформувати прагнення до тих правових цінностей, які є важливими для демократичного суспільства.

За підсумками відбіркового етапу змагань, у яких взяли участь команди провідних правових шкіл України, за перемогу в дебатах змагалися 8 команд.

Виступи студентів оцінювало журі, до складу якого ввійшли судді Конституційного Суду України: Віктор Шишкін, Станіслав Шевчук, Ігор Сліденко, Сергій Сас, Микола Мельник, Петро Стецюк, Анатолій Селіванов.

Після півфінальних поєдинків у фінальних дебатах зійшлися команди «Перший Уряд» Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та «Dominus Litis» Львівського національного університету імені Івана Франка. За результатами таємного голосування з рахунком 3:4 перемогу здобула команда «Перший Уряд».

Учасникам ІІ Всеукраїнських студентських змагань із конституційного правосуддя вручили почесні грамоти, а команди-фіналісти вибороли право стажуватися в Конституційному Суді України. На запрошення Анджея Жеплінського переможці дебатів – команда НУ «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» «Перший Уряд» також відвідає Конституційний Трибунал Польщі, де ознайомиться з роботою польських конституціоналістів.

Від імені Міжнародного фонду «Відродження» Оксана Дощаківська, регіональний представник фонду у Львові, відзначила команди Київського університету права НАН України, НУ «Одеська юридична академія» та НУ «Києво-Могилянська академія» цінними подарунками. Індивідуальну нагороду – сертифікат на участь у програмі з прав людини Міжнародного фонду «Відродження» одержала Марта Сподарик, учасниця команди «Dominus Litis», студентка юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.

fwd (1)

fwd

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.