дивись.info

На Львівщині розкажуть дієві рецепти відновлюваної енергетики та енергоефективності

Анонс

Прибуткова економія: дієві рецепти відновлюваної енергетики та енергоефективності

Прес-тур для журналістів центральних, галузевих та регіональних ЗМІ, які бажають побачити на власні очі, як можна досягти успіху від зменшення споживання енергії та пального.

Ми пропонуємо познайомитися з досвідом енергозбереження та використання відновлюваних джерел енергії на прикладі двох львівських підприємств, які стали учасниками проекту Організації ООН з промислового розвитку (ЮНІДО) та Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України».

Одне підприємство, ПАТ «Концерн Хлібпром», випікає хлібобулочні вироби у Львові, приділяючи багато уваги економії енергоресурсів. Їм уже вдалося знизити енергоспоживання на 40%, але вдосконаленню, як відомо, немає меж, а отже наступні технологічні покращення, сподіваються на підприємстві, дадуть економію природного газу у 170 тис. куб. м на рік та щорічну економію коштів порядку 100 000 доларів США.

Друге підприємство – ПП «Кільган» у Старосамбірському районі Львівщини – це фермерське господарство з сучасними технологіями, широким асортиментом сільськогосподарської продукції та намаганням бути незалежним від примх енергетичного ринку. Тому тут вирішили самостійно забезпечувати своє господарство пальним, – виробляють біодизельне пальне з ріпака. І хоча якість пального відповідає міжнародним та європейським стандартам, все ж таки власник удосконалює виробництво, запроваджуючи нову, більш ефективну технологію, яка дозволить найближчим часом знизити витрати електроенергії на виробництво 1 т. дизеля на 50 кВт×год.

Які проблеми непокоять сьогодні підприємливих галичан? Хто і що допомагає чи заважає успішному розвитку ощадливих господарств? Про це можна розпитати в них самих під час прес-туру.

Реєстрація: [email protected]; 0679641529.

Просимо зареєструватися до 16 травня. Прес-тур відбудеться 20 – 21 травня

Організатори прес-туру:

Проект «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України» виконується Агентством ООН з питань промислового розвитку (ЮНІДО) за підтримки Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ).

 

Інформаційний центр «Зелене досьє».

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.