дивись.info

На Львівщині запустили видобуток природного газу з нової свердловини (відео)

На Львівщині запустили видобуток природного газу з нової свердловини (відео)

Сьогодні, 18 травня, за участі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки відбулося урочисте відкриття 3-Східноберегівської свердловини покладів природного газу біля села Рогізно Яворівського району Львівської області.

Здійснює розвідувальну та газовидобувну діяльність у цій місцевості ТОВ «Горизонти» спільно з чеською компанією MND.

“Говорячи про енергетичну безпеку нашої держави, саме тут сьогодні ми бачимо реальні кроки до її енергетичної незалежності, – зазначив під час виступу Олег Синютка. – Це робить і ПАТ “Укргазвидобування”, і приватні структури як з українськими, так і з іноземними інвестиціями. Це для нас є дуже важливо, бо коли в Україну йде іноземний інвестор, це означає, що тут є безпечно, що ми обов’язково переможемо і забезпечимо добробут для наших людей.

Ми подали певні законодавчі ініціативи, і сподіваюсь депутати від Львівщини їх пролобіюють, щодо того, щоб певний відсоток надходжень від видобутку газу і нафти залишалися в розпорядженні територіальних громад. Це дозволить підняти рівень життя місцевого населення і дасть змогу здійснювати нові геологічні дослідження”.

Опісля відбулося освячення бурового майданчика і урочисте запалення факелу.

Довідка:

Наприкінці 2011 року ТОВ «Горизонти» було відкрито Берегівське газове родовище свердловиною 1-Східноберегівська та введено в експлуатацію в червні 2012 року. Згодом для потреб функціонування родовища збудована установка підготовки газу «Берегівська», яка підвищила існуючий добовий видобуток газу до 18 тис. м куб газу на добу.

За період діяльності спеціалістами геологічного відділу підприємства підраховані запаси газу у розмірі 299 млн.м куб та затверджені ДКЗ Украіни, отриманий спеціальний дозвіл на видобування газу терміном на 20 років.

Розроблена проектна документація на період промислової розробки, що дасть змогу розробляти дане родовище до 2050 року.

У 2013-2014рр на родовищі пробурені свердловини 3- та 4-Східноберегівська, які дадуть змогу збільшити видобуток до 45 тис. М куб на добу.

За період діяльності пробурено 4свердловини, на даний час проводиться буріння 5 свердловини, а також збудовано понад 12 км газопроводів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.