Представниця Львівщини надія Сухарина – срібний призер чемпіонату Європи

15-17 травня 2015 року у м. Гросетто (Італія) відбувся XIV чемпіонат Європи серед ветеранів з легкої атлетики (поза стадіоном).

Загалом у змаганнях взяли участь близько півтори тисячі учасників з 28 країн, серед яких і збірна команда України.

У складі «синьо-жовтої» дружини змагалося 14 спортсменів-ветеранів (4 жінок та 10 чоловіків), які представляли Київську, Дніпропетровську, Херсонську, Львівську, Луганську області та м. Київ.

Успішно на цих представницьких европейських змаганнях виступила спортсменка Львівщини Надія Сухарина, котра виборола срібну медаль на дистанції 10 км с/х у віковій категорії учасників віком понад 40 років

Загалом українським атлетам вдалося вибороти 10 медалей чемпіонату Європи, з яких 3 золотих, 5 срібних та 2 бронзових медалей. Таким чином збірна Україна посіла 7 загальнокомандне місце. Перше місце виборола країна-господар змагань - Італія, друге – збірна Німеччина та третє – команда Швейцарія.

Вітаємо скорохода Львівщини та збірну команду України з успішним виступом та бажаємо в подальшому перемог!

Ольга Козій, обласний центр “Спорт для всіх”