У Миколаєві завершилися змагання з баскетболу (фоторепортаж)

16 травня 2015 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Ювілейний» у м. Миколаєві завершилися фінальні змагання з баскетболу 3х3 за програмою ХХІV спортивних Ігор Львівщини, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких.

Змагання проведено управлінням молоді та спорту облдержадміністрації, обласним центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, федерацією баскетболу Львівщини та сектором молоді та спорту Миколаївської райдержадміністрації.

У змаганнях взяли участь 12 чоловічих та 8 жіночих команд, які представляли 7 районів та 5 міст обласного значення області.

Серед жінок перше командне місце виборола збірна міста Самбора, друге – команда Сокальського району, третє – команда Золочівського району.

Серед чоловічих команд першість також виборола команда міста Самбора, друге місце посіла команда Сокальського району та третє – команда з м. Червонограда.

Переможці та призери змагань були відзначені медалями, грамотами та кубками від обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.